Değişim ve İade

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun uyarınca; satın almış olduğunuz ürünün, kullanılmadığı tespit edildiği takdirde, fatura tarihinden sonraki ilk 14 (on dört) gün içerisinde osmanlıdogaltas.com’daki aynı fiyattaki bir ürünle kargo ücretlerini karşılamak kaydıyla değişim yapabilmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için ürünün fatura, sertifikası ve beraberinde verilen diğer tüm öğelerle birlikte Osmanlı Doğaltaş’a teslim edilmesi gerekmektedir.

İnsan vücudundaki zamanla oluşabilecek değişiklikler nedeniyle örneğin; kilo alma, kilo verme, gebelik, vücut şişkinliği, dönemsel olarak vücutta oluşan değişkenlikler vb. durumlarda yüzük ve diğer ürünlerde değişiklik ve yeniden ölçülendirme yapılamaz. Ölçülendirme işlemi sırasında sağ ve sol elde farklılıklar olduğu müşterilerimiz tarafından bilindiği kabul edildiğinden, bu farklıklardan doğabilecek sonuçlar müşterinin sorumluluğundadır.

Üründe herhangi bir ayıp olmamasına rağmen müşterilerimizin ürünü değiştirmek istemeleri halinde, ürünün kullanılmamış olması, ürünün fatura, sertifika ve diğer belgelerinin ibraz edilmesi halinde fatura tarihinden itibaren ilk 14 (on dört) günlük süre içerisinde ürün değişimi yapılabilir fakat para iadesi yapılmamaktadır.

Küpe vb. türü ürünlerin hijyen sebebiyle değişimi ve iadesi yapılmamaktadır. 

Müşteri talebiyle özel işlem (büyütme, küçültme, renk vb.) görmüş ürünlerin ve özel müşteri siparişlerinin değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

Değişime uygun ürünün bedeli, değiştirmek istenen ürünün bedelinden düşük ise fark iadesi yapılmaz. 

Ürünlerin iade veya değişiminde fatura ve sertifikası ibrazı şarttır. Ürünlerin geri iadesinde, ilgili ürünün gram ağırlığı ve Doğal Taş/maden grubunun piyasa/kur fiyatı dikkate alınmaktadır.

Satın alımının üzerinden 14 gün ve fazlası geçen durumlarda kargo ve tamir/bakım işlemleri için ücret müşterimizden talep edilir. Bu sertifikaya sahip olan kişi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını okuduğunu kabul eder. Bu sertifikanın geçerlilik kazanması için üzerinde mağaza kaşesi ve yetkili personelin imzasının bulunması gereklidir.

* Ahmet Osmanlı Doğal Taş A. Ş. yukarıda belirtilen maddeler hakkında önceden bildirmeksizin değişiklik ve düzeltme yapma hakkına sahiptir.

Ücretiz Kargo

500 TL üzeri alışverişlerinizde

Destek Hattı

+90 532 445 1949

Güvenli Ödeme

256BIT SSL, 3D Ödeme

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı